Skip links

Paslaugos

Turite klausimų ? Galite drąsiai skambinti darbo dienomis.

I-V nuo 8:00 - 17:00 val.

Skambinti konsultacijai

+370 641 11112

Galite užpildyti anketą ir arba rašyti tiesiogiai el.paštų

Atsakome per 1 darbo diena.

Siųsti žinutę

info@boxpro.lt

1. Glaistymas

Sienų ir lubų glaistymas, gruntavimas, dažymas

Prieš dažant sienas ar lubas būtiną jas atitinkamai paruošti. Įtrūkimai ir nelygumai glaistomi, išdžiūvus - gruntuojami. Vėliau paviršius nušlifuojamas. Paruoštas paviršius privalo likti švarus, sausas, neriebaluotas ir be dulkių. Dažymo kokybė priklauso nuo pasirinktų dažų bei dažymo technikos. Kuo geresnės kokybės dažai, tuo jūsų sienų ar lubų kokybė išliks ilgesnį laiką kaip nauja.

2. Gipso kartono darbai

Gipso kartono lubų, pertvarų bei sienų montavimas

Gipso kartono pertvaros, lubos ir sienos yra greičiau montuojamos, užtenka tik nuglaistyti ir nudažyti. Jų nebereikia tinkuoti. Gipso kartono gaminiai yra lengvesni, gerų izoliacinių savybių.

Plytelių klijavimas
3. Plytelių klijavimas

Įvairaus formato plytelių klijavimas

Ilgametė patirtis tai ko reikia kokybiškam plytelių klijavimui vonioje, virtuvėje ar terasoje. Gerai suklijuotos plytelės yra ilgaamžės ir nereikalaujančios remonto. Grindų ir sienų plytelių klijavimo metodai yra panašūs, svarbus idealiai paruoštas pagrindas, kokybiškos medžiagos bei įrankiai. „Ravmagen“ darbuotojų komanda nepriekaištingai suklijuos plyteles jūsų namuose. „Perkant plyteles visuomet reikia užsisakyti truputi didesnį kiekį plytelių, negu jūsų plytelėmis klijuojamas patalpos plotas. Kaip jau minėjome plytelių yra labai įvairių rūšių, spalvų – atspalvių, formų ir išmatavimų, todėl kartais būna labai sunku paskaičiuoti tikslų jų kiekį, todėl patariama įsigyti nuo 5% iki 10% daugiau plytelių negu jūsų plytelėmis klijuojamas patalpos plotas. Plytelių didesnis kiekis reikalingas tam, kad ne visur įmanoma sudėti sveikas plyteles, nes jas reikia pjaustyti, o tas nupjautas plyteles ne visuomet galima panaudoti, todėl tenka jas išmesti, todėl susidaro atliekų ir to pasėkoje reikalingas plytelių rezervas, kuris yra kaip jau ir minėjome 5-10% didesnis kiekis nuo bendro klijuojamo plytelėmis ploto.“

4. BETONAVIMO DARBAI

Įvairus betonavimo darbai

Betonavimo darbai yra svarbus įvadas grindų klojimui. Tai atsakingas ir kruopštumo reikalaujantis darbas. Grindims betonuoti mes siūlome aukštos kvalifikacijos specialistus. „Perkant plyteles visuomet reikia užsisakyti truputi didesnį kiekį plytelių, negu jūsų plytelėmis klijuojamas patalpos plotas. Kaip jau minėjome plytelių yra labai įvairių rūšių, spalvų – atspalvių, formų ir išmatavimų, todėl kartais būna labai sunku paskaičiuoti tikslų jų kiekį, todėl patariama įsigyti nuo 5% iki 10% daugiau plytelių negu jūsų plytelėmis klijuojamas patalpos plotas. Plytelių didesnis kiekis reikalingas tam, kad ne visur įmanoma sudėti sveikas plyteles, nes jas reikia pjaustyti, o tas nupjautas plyteles ne visuomet galima panaudoti, todėl tenka jas išmesti, todėl susidaro atliekų ir to pasėkoje reikalingas plytelių rezervas, kuris yra kaip jau ir minėjome 5-10% didesnis kiekis nuo bendro klijuojamo plytelėmis ploto.“

5. GRINDŲ DANGOS DARBAI

Grindų dangos sumontavimas

 • Jums tereikia išsirinkti grindų dangą ir mūsų grindų klojėjai atliks visus darbus – atsakingai ir kokybiškai. „Ravmagen“ atlieka šiuos darbus:
 • Išmontuoja seną grindų dangą, esant reikalui;
 • Atlieka paruošiamuosius darbus;
 • Klijuoja PVC, linoleumo, vinilinę dangą;
 • Klijuoja kiliminę dangą;
 • Įvairių dydžių grindų plytelių klijavimas;
 • Klojame medines ar laminato grindys, grindjuostes.

6. ELEKTROS INSTALIAVIMAS

Elektros instaliavimo darbai

Tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims siūlome visus elektros instaliavimo, montavimo ir valdymo sistemų įrengimo darbus. Dirbdami atsakingai atliksime jums reikiamus elektros instaliavimo darbus, varžų matavimus ir t.t.

7. SANTECHNIKOS ĮRENGIMAS

Santechnikos įrengimo darbai

Nuo atliktų santechnikos darbų priklauso, kaip gerai veiks santechnikos prietaisai bei inžinerinės sistemos. „Ravmagen“ specialistai patars dėl tinkamos santechnikos įrangos pasirinkimo ir atliks visus įrengimo, montavimo darbus.
Siūlome sekančias paslaugas:

 • Santechnikos prietaisų montavimą; pajungimą, remontą.
 • Šildymo, vandentiekio nuotekų sistemų įvedimą ir montavimą.
 • 8. DURŲ MONTAVIMAS

  Durų montavimo darbai

  Durų montavimo darbus patikėkite mūsų specialistams, kadangi darbai turi būti atlikti tvarkingai pagal visas darbų atlikimui reikalingas technologijas. Tai garantuoja tinkama durų veikimą ir ilgalaikį durų naudojimą. Durų montavimo darbai atliekami po atliktų visų apdailos darbų. Būtinai reikia visada įvertinti patalpų drėgmę, nes statybų drėgmę gali sugadinti duris.

  Reikia pagalbos su apdailos darbais?
  Mūsų komanda padės jums

  Skambinti
  +370 641 11112
  Rašyti
  info@boxpro.lt
  Adresas
  Vilnius
  Explore
  Drag